Jak mohu pomoci

Transparentní účet

Pomoci také můžete finančním příspěvkem na náš transparentní účet (číslo účtu: 2701176083/2010 Fio banka). Budete-li si přát, Váš příspěvek poté zveřejníme na našich webových stránkách. Děkujeme za Vaši podporu.

 

Další způsoby podpory

Je mnoho lidí, kteří by rádi přispěli, ale není nutné přispívat jen penězi. Pokud máte doma ustřihnutý cop či se hodláte ostříhat, můžeme tyto vlasy použít na výrobu paruky. Pokud nebude vhodný na výrobu paruky, použijeme ho na příčes k šátku. Na příčesky kombinovatelné s šátky stačí 1 culík.

Pokud máte zájem pomoci, budeme rády za každého dobrovolníka, který něco umí, či má zkušenost s touto nemocí a cítí, že by rád pomohl ostatním. Ozvěte se nám a určitě něco vymyslíme. Jsme na začátku, máme chuť pomoci a učíme se za chodu, takže nápady a připomínky vítány.

Chcete nás podpořit? Jaké jsou možnosti se zapojit?

  • Darovat vlasy delší než 30cm, ideálně nad 40cm. Kratší vlasy můžete také poslat, ale mají okrajové využití.
  • Jak vlasy ostříhat, aby byly použitelné? Musí být pevně zagumičkované.
  • Poslat příspěvek na výrobu paruky či šátku
  • Pomoci nám jako dobrovolník 
  • Kadeřník na akci poblíž Vašeho bydliště

Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo by pomoc v oblasti krásy v tomto náročném období ocenil, tak ať se nebojí nás kontaktovat, rádi v rámci možností pomůžeme.

Naším dlouhodobým cílem je vybudovat prostor, který by pomohl ženám, dětem a mužům, překonat toto období a cítit se přitom co nejlépe a krásně.

S nemocí Vám nepomůžeme, ale cítit se při ní krásnější ano.