O nás

Ženy, které se spojily a založily nadační fond GRÁCIE

S myšlenkou Nadačního fondu GRÁCIE přišla zpěvačka Olga Lounová s tím, že spousta lidí by chtělo pomáhat, ale často si myslí, že je to jen o penězích. Ale přitom mají třeba v šuplíku ustřihlý cop, který zrovna by pomohl nějaké ženě překonat těžké období, kdy přišla o vlasy.

Vlasy jsou takové zlato, se kterým lze skvěle pomoci.  Ustřihlé vlasy Vám již neslouží, ale někomu velmi pomůžou

Spojila se svojí kamarádkou Ivanou Hanyšovou, která má zkušenosti z podobného projekt v Izraeli a v Praze má vlásenkářskou dílnu a salon AFRODITI. Spojení s NF Grácie je velmi osobní i v tom, že Ivana Hanyšová si kdysi na podporu kamarádky procházející tímto těžkým obdobím komplet oholila hlavu, aby ukázala, že člověk zůstává tím kým je, bez ohledu na to, zda ho zdobí vlasy či nikoli. Zároveň to bylo zjštění, že vlasy opravdu chybí a žena se cití úplně jinak. Díky tomu vznikla před 15ti lety AFRODITI – Svět prodlužování vlasů – z nutnosti a touhy vrátit nejen sobě, ale i jiným ženám vlasy zpět.

Pozitivní energie a chuť pomáhat přitáhla dvě další “charitky” Evu Růžičkovou a Veroniku Solisovou, díky kterým tento krásný projekt vznikl.

 

Olga Lounová–Tvář nadačního fondu

(zpěvačka, herečka, moderátorka a závodnice rallye)

Ivana HanyšováVlasové poradenství a kurzy

(specialistka ve vlásenkářství, majitelka vlásenkářského studia AFRODITI v Praze)

Eva RůžičkováPR marketing, realizace akcí

(jednatelka produkční a umělecké agentury Dagest s.r.o., která se zabývá návrhy a realizací eventů, promo či jiných akcí)

 Veronika SolisováPrávní záležitosti

(právnička, toho času na mateřské dovolené)