DÁRCI

Rády bychom Vám představily nejdůležitější osoby, bez kterých by projekt Vlasy pomáhají neexistoval. Totiž úžasné lidi, kteří byli ochotní se bezplatně vzdát svých krásných vlasů a bezplatně je darovat někomu, komu je třeba.

Vlasy darované

Rády bychom zde sdílely jméno či část příběhu mimořádných lidí, kteří to pro ostatní udělali:

VP001 – Monika Kasanová – darovala své krásné 30cm vlasy, 30g, #10. Paní Kasanová byla první ženou, která sama od sebe přišla s tím, že by chtěla darovat vlasy před akcí Vlasy pomáhají. Prý si těsně předtím ostříhala své krásné vlasy o velký kus, ale i tak vlasy vydaly na krásných 30cm. Jsou krásné jemné a čekají třeba právě na ženu ve vašem okolí, které rádi pomůžeme.

Vlasy pomáhají

VP002 – Dárkyně H.P. chtěla vlasy pouze darovat. 25cm 35g #10. V salonu AFRODITI ji zdarma kadeřník Ondřej vytvořil krásné mikádo a jsme zvědavé, komu vlasy ozdobí tvář a udělají radost. Uveřejníme, jakmile si vlasy vybere nová majitelka.

darované vlasy 2

VP003 – Silvia Mocková – 40cm 165g #6 Vlasy jsem se rozhodla darovat proto, že mě přítel přesvědčil, že je to dobrá možnost :). Ostříhat jsem se plánovala stejně, tak mi to přišlo jako dobrý nápad.

darované vlasy 3
Děkujeme!