Jak tvoříme příčesky?

Základní myšlenkou se kterou přišla Ivana Hanyšová v září 2016 je, že ačkoliv paruky jsou nejlepší imitace vlasů, tak přeci jenom koušou, jsou na holé hlavě velmi nestabilní a finančně a časově velmi náročné na výrobu.

Jenom šátek je sice pohodlný, ale také to není ono.

Vznikl tedy geniální návrh na patent, který se stal zrodem Nadačního fondu GRÁCIE A PROJEKTU Vlasy pomáhají, který je schopen jednoduše vtipně a levně zkombinovat výhody šátku a paruky.

Díky darovaným vlasů věřím, že budeme schopni poskytnout toto řešení každému, kdo nás o to požádá z důvodu nemoci.

Příběh prvního příčesku

Do salonu AFRODITI přišly poštou krásné jemné vlásky na výkup s textem který smutně popsal situaci, proč si musela jejich majitelka vlasy ostříhat a také, že by je chtěla darovat někomu na paruku.

Chyběl však telefonní kontakt, tak Ivana dostala nápad poslat paní pohled s žádostí o kontakt a domluvily jsme se, že bude první majitelkou příčesku a nový systém vytvoříme z jejich vlastních vlasů. Takže se jedná o vytvoření příčesku z vlastních vlasů

Po relativně dlouhé době, kdy se nám nedařilo nápad technicky a vlásenkářsky upevnit,  jsme přišly na způsob, který je variabilní, snímatelný a pohodlný.

Vlasy byly odeslány na konci ledna a zatím čekáme na zpětnou vazbu.