Aktuality

 

Nakupuj a pomáhej – Givt.cz

Nakupujete on-line? A věděli jste, že nás tím můžete podpořit, aniž by vás to cokoliv stálo? 🙏 

Na odkaze http://bit.ly/30Kc-pro-Nadacni-fond-GRACIE si přidejte Pomocníka a my za to dostaneme bonus 30 Kč.S givtím Pomocníkem pak můžete nakupovat přes internet jak jste zvyklí, ale část peněz z vaší objednávky půjde na dobrou věc pro naši organizaci. Důležité je, že při tom neplatíte nic navíc a Pomocník vás vždy upozorní na možnost přispět tam, kde je to možné. Akce 30 Kč na staženého pomocníka platí od 27. 4. do 29. 4. 2021, ale vaše nákupy i nadále podporují náš Nadační fond Grácie, nebo jinou instituci, kterou si vyberete.

Děkujeme za všechny stažené Pomocníky a sdílení tohoto příspěvku, vážíme si toho. 🍀

 


Seriál závodu 7 Pohoří

Je možné, že nás můžete potkat na některém ze závodů 7 Pohoří. Jsme velmi vděční že nás pořadatele závodu podpoří částkou 10 Kč z každého zakoupeného startovného. Vlastně nás také podpoříte vy tím, že si startovné zakoupíte. Doufejme, že vládní opatření do začátku seriálu závodu povolí a 1. 5. 2021 již vyběhneme v Novém Městě pod Smrkem, kde závod startuje. Bližší info na webu 7 Pohoří.


Realizujeme akce v obchodních centrech, kde informujeme, bavíme a pomáháme zároveň. V rámci eventu, kde se mohou návštěvníci nechat ostříhat v našem mobilním kadeřnickém studiu a darovat své vlasy, uslyšíte zpívat Olgu Lounovou, nebo si můžete s dětmi vyrobit vlasatou loutku.

 

VLASY POMÁHAJÍ CENTRUM OLYMPIA OLOMOUC 19.5. 2018

 

VLASY POMÁHAJÍ AVION SHOPPING PARK OSTRAVA 28.4. 2018

VLASY POMÁHAJÍ CENTRUM OLYMPIA TEPLICE 27.8. 2017

POZVÁNKA NA FB

Děkujeme obchodnímu centru Olympia Teplice, že se podílí na pomoci potřebným…


Akce proběhla v DBK centru v Praze, OC Chomutovka a a OC Březinky. Děkujeme dárcům a organizátorům!

Vlasy pomáhají