O NÁS

Ženy, které se spojily a založily nadační fond GRÁCIE

S myšlenkou Nadačního fondu GRÁCIE přišla zpěvačka Olga Lounová s tím, že spousta lidí by chtělo pomáhat, ale často si myslí, že je to jen o penězích. Ale přitom mají třeba v šuplíku ustřihlý cop, který zrovna by pomohl nějaké ženě překonat těžké období, kdy přišla o vlasy.

Vlasy jsou takové zlato, se kterým lze skvěle pomoci.  Ustřižené vlasy Vám již neslouží, ale někomu velmi pomůžou.

Spojila se svojí kamarádkou Ivanou Hanyšovou, která má zkušenosti z podobného projekt v Izraeli a v Praze má vlásenkářskou dílnu a salon AFRODITI. Spojení s NF Grácie je velmi osobní i v tom, že Ivana Hanyšová si kdysi na podporu kamarádky procházející tímto těžkým obdobím komplet oholila hlavu, aby ukázala, že člověk zůstává tím kým je, bez ohledu na to, zda ho zdobí vlasy či nikoli. Zároveň to bylo zjištění, že vlasy opravdu chybí a žena se cítí úplně jinak. Olga se svěřila se svou myšlenkou Evě Růžičkové, se kterou velmi často pracuje. Eva je ředitelkou produkční agentura Dagest s.r.o., která realizuje projekty a eventy v rámci celé ČR.  Eva připravila projekt VLASY POMÁHAJÍ, velmi záhy vznikl Nadační fond GRÁCIE.

Pozitivní energie a chuť pomáhat přitáhla i další “charitku”  Veroniku Solisovou (nyní Veroniku Sluka), která pro Nadační fond GRÁCIE připravuje dokumenty.

 

Olga Lounová–Tvář nadačního fondu

(zpěvačka, herečka, moderátorka a závodnice rallye)

Ivana HanyšováVlasové poradenství a kurzy

(specialistka ve vlásenkářství, majitelka vlásenkářského studia AFRODITI v Praze)

Eva RůžičkováPR marketing, realizace akcí

(jednatelka produkční a umělecké agentury Dagest s.r.o., která se zabývá návrhy a realizací eventů, promo či jiných akcí)

 Veronika SolisováPrávní záležitosti

(právnička, toho času na mateřské dovolené)