JAK MOHU POMOCI

Finanční podpora

Finance jsou potřebné zejména na úhradu vlásenkářské práce. Pokud nám chcete finančně přispět, můžete využít  náš transparentní účet (číslo účtu: 2701176083/2010 Fio banka). Budete-li si přát, Váš příspěvek poté zveřejníme na našich webových stránkách. Vážíme si každého daru, děkujeme za Vaši podporu.

Dary poskytnuté Nadačnímu fondu GRÁCIE je možné odečíst od základu daně podle § 15, odst. 1 Zákona o dani z příjmu. V případě zájmu o potvrzení nás prosím kontaktujte.

Další způsoby podpory

Je mnoho lidí, kteří by rádi přispěli, ale není nutné přispívat jen penězi. Pokud máte doma ustřižený cop či se hodláte ostříhat, můžeme tyto vlasy použít na výrobu paruky. Pokud nebude vhodný na výrobu paruky, použijeme ho na příčes k šátku. Na příčesky kombinovatelné s šátky stačí 1 culík.

Pokud máte zájem pomoci, budeme rády za každého dobrovolníka, který něco umí, či má zkušenost s touto nemocí a cítí, že by rád pomohl ostatním. Ozvěte se nám a určitě něco vymyslíme. Jsme na začátku, máme chuť pomoci a učíme se za chodu, takže nápady a připomínky vítány.

Darování vlasů

  • Darovat vlasy delší než 20 cm, ideálně nad 30- 40 cm.
  • Jak vlasy ostříhat, aby byly použitelné? Musí být pevně zagumičkované

Partnerské kadeřnické studia

Pokud jsem kadeřnice, nebo kadeřnické studio a chcete se zapojit do projektu VLASY POMÁHAJÍ, velmi rády Vás přivítáme mezi nás. Kontaktujte nás 🙂

Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo by pomoc v oblasti krásy v tomto náročném období ocenil, tak ať se nebojí nás kontaktovat, rádi v rámci možností pomůžeme.