Darování vlasů

 1. Spojujeme lidi, kteří chtějí darovat vlasy a ty, kteří pomoc potřebují.
 2. Sbíráme vlasy na výrobu příčesků.
 3. Darované vlasy přísně evidujeme na našich www stránkách a FB.
 4. Uvádíme fotografie vlasů na váze, s uvedením barvy, délky a jedinečný kód
 5. Vlasy jsou ihned opatřeny visačkou s kódem, délkou a váhou.
 6. Kód je uveden na certifikátu, který obdržíte po darování.
 7. Dle kódu lze vlasy kdykoliv dohledat, komu byly poskytnuty.
 1. Dárcům nabízíme možnost uveřejnit své jméno a napsat krátký příběh, proč se rozhodli vlasy darovat. Velmi nás překvapilo, že mnoho dárců chce vlasy jen darovat, bez uvedení jména, zkrátka jen darovat. Tyto vlasy jsou tedy uvedeny jen pod kódem, délkou, barvou a váhou. Samozřejmě díky kódu lze dohledat cestu vlasů.
 1. Vyrábíme příčesky z darovaných vlasů a zájemkyně si může vybrat pro ni ty nejvhodnější, dokonce i dle cedulky zjistí, kdo byl dárce či dárci a má na ně telefonický kontakt – při souhlasu darujících o zpětnou vazbu.
 1. Stříháme zdarma vlasy před první chemoterapií a na počkání z nich zdarma vyrobíme příčesek, který si žena může ihned použít.

Výroba paruk

 1. V případě, že budeme mít k dispozici velké množství vlasů a vlasů dlouhých, které mají vysokou komerční hodnotu, plánujeme udělat dražbu vlasů. Tímto způsobem si mohou koneční spotřebitelé, ženy, které si prodlužují vlasy, vlasy zakoupit a částka bude použita na výrobu paruk. Tímto je také vysvětleno, že žádné vlasy nejdou na prodlužování vlasů partnerskému salonu AFRODITI, ale může si je kdokoliv vydražit, pokud nabídne vyšší cenu.
 1. Výroba paruky je velmi nákladná záležitost, především z hlediska práce. Jednoduché paruky od 10tis za práci, perfektní paruky za 30tis pouze za práci, min měsíc práce zkušené vlásenkářky. Touto cestou se tedy zatím kvůli nedostatku prostředků nepouštíme, ale dáváme přednost udělat příčesek pro každou ženu, nikoliv jen pár vyvolených.

Touto cestou hledáme ženy, kterým můžeme pomoci.

Veškeré služby a kurzy jsou zcela zdarma – děláme to z našich zdrojů, nespolupracujeme z žádnou zdravotní pojišťovnou.

Jsme jedinečné v tom, že jsme vynalezly způsob, jak udělat levně příčesek a poskytnout tedy přímé propojení mezi dárci a finálním výrobkem a obdarovaným.

Jak darované vlasy registrujeme?

 1. Naměříme, zvážíme – bez cedulky, označíme dle barevnice barvou
 2. Vyfotíme na váze bez cedulky – zkreslovala by hmotnost
 3. Zaregistrujeme do skladového systému Stormware Pohoda pod jménem dárce a zaevidujeme si dárce telefon a email a do poznámky uvedeme, zda má zájem být kontaktován obdarovanou osobou.
 4. Přidělíme kód VP-xxxx
 5. Naskladníme pod příslušným kódem dané množství v kategorii dané délky
 6. Vyfotíme s cedulkou kódem
 7. Pokud má dárce zájem, uvedeme v galerii jeho fotografii Před a Po, jméno a krátký příběh.
 8. Až culík bude vybrán ke zpracování, nafotíme i výsledek.
 9. Pokud má obdarovaná žena zájem, pošle nám s darovaným příčeskem fotku.